Eesti English Русский

            Kodukant  Tartumaa   

      

Uudised

10/04/2014 12:08  OSALE KONKURSIL - TARTUMAA AASTA KÜLA 2014

                      


 Kodukant Tartumaa koostöös Tartu maavalitsusega kuulutab välja Tartumaa Aasta Küla 2014  konkursi
 

Konkursile saab esitada küla, külade piirkonna või aleviku. Lisaks omavalitsustele võivad ettepanekuid esitada ka kodanikeühendused ja üksikisikud. Kandidaadi kohta täidetud ankeet ja saata e-postiga aadressil konkurss@kodukanttartumaa.ee või tavapostiga aadressil Rahinge Ilmatsalu tee 80 Tähtvere vald Tartumaa 61408  hiljemalt 1.juuniks 2014.
Konkursi eesmärk on avaldada avalikku tunnustust küladele tulemusliku tegutsemise eest ning teadvustada  üldsusele maa- ja külaelu olulisust. Tartumaa Aasta Küla 2014 osaleb üleriigilisel Aasta Küla konkursil 2015.aastal.  Eesti Aasta küla aunimetus antakse ühele külale, külade piirkonnale või alevikule ja kuulutatakse välja Eesti Külade Maapäeval (2015 aastal) Järvamaal Säreveres.
 
Liikumine Kodukant on alates 2005.aastast kutsunud üle Eesti märkama ja märkima tegusaid külasid. Külade hindamisel arvestatakse külakogukonna ühtsust ja arengut kolmel  viimasel aastal, koostöövalmidust, avatust ja tuntust maakonnas ja kaugemal, küla välisilmet ja heakorda, atraktiivsust, elanike  osalemist kultuuri- ja spordiüritustel, koostööd omavalitsusega, küla arengukava olemasolu.
 
Konkursile esitatud kandidaatidel on võimalus ennast vabalt valitud viisil tutvustada  16. augustil Tartumaa Külade Päeval Kurepalus. Kandidaatide seast valib Kodukant Tartumaa poolt moodustatud komisjon välja Tartumaa Aasta Küla 2014. Komisjoni kuuluvad Kodukant Tartumaa, Tartu Maavalitsuse, Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad. Võitja kuulutatakse välja Tartumaa kodanikeühenduste konverentsil novembris 2014.
 
Tartumaa Aasta Küla 2014 ankeedi leiate siit:  Aasta Küla ankeet.doc

Lisainformatsioon
 
Külli Pann
Kodukant Tartumaa juhatuse esimees
tel 56 462 692
e-kiri: kylli@kodukanttartumaa.ee   

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
                                                                                                     
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi
Koduleht Elitec'st