Eesti English Русский

            Kodukant  Tartumaa   

      

Uudised

22/03/2013 02:23  TALGUPÄEV TULEB TAAS

  Teeme Ära talgupäev peetakse taas mai esimesel laupäeval 4. mail. Kõiki inimesi ja organisatsioone üle Eestimaa oodatakse kavandatavaid talguid registreerima talguveebi aadressil www.teemeara.ee. Sellelt aadressilt leiavad vajalikku infot nii talgute korraldajad kui talgutele minejad.  Iga kogukond saab ise otsustada just enda jaoks olulised talgupäeva tööd ja tegemised.
   Kõik talgujuhid, kes on talgud Teeme Ära lehele kirja pannud, saavad talgute stardipaketi, mis sisaldab praktilisi abivahendeid ja nõuandeid talgupäeva õnnestumiseks. Talgujuhi stardipaketti mahtusid esmaabitarbed, mõned töökindad, purk puiduvärvi välitöödeks, talgulugude CD-plaat „Talgulugude kogumik 2013“, ajalehe Talguline värske number, peotäis šokolaadi, natuke kevadisi seemneid, samuti talgukuulutused ja Talguhundi kleepsud, kriisijuhend ning hulk praktilisi nõuandeid.
   Koostöös Eesti Rahva Muuseumiga ootame ka sel aastal teie talgulugusid. Talgulugu võib olla aastate tagune või värskem – kogume kokku Eestit katva talgulugude valiku, mis seob nii erinevaid aastakümneid, piirkondi kui põlvkondi. Oodatud on ka fotod ja videod. Lugusid saab jagada ja lugeda kodulehel http://www.teemeara.ee/talgulood. Oma loo jäädvustamisel saate abi küsida maakonna koordinaatorlt.
   Talgulisi oodatakse Teeme Ära kodulehele end osalejana kirja panema alates 15. aprillist, sest selleks ajaks on registreeritud juba paras valik talguid, mille seast endale meelepärane leida. Kui juba sobiv talgukoht teada saate end talgulisena registreerida ka varem.
 4. mail peetava talgupäevaga oleme osalised ka ülemaailmsest algatusest World Cleanup 2013.
Meenutuseks, et 2012. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1241 talgut, millest võttis osa 32 000 talgulist.
Kodulehtede haldajad saavad talgupäevast teavitada ka liikuvate bännerite abil, mille leiate sobivas mõõdus siit: www.teemeara.ee/partnerid/toeta/bannerid 
 
Talgupäeva korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Muinsuskaitse Ümarlaud, Teeme Ära Minu Eesti, Vabaühenduste Liit EMSL.
 Partneritena löövad kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Dorpat Hotel, Nordic Hotel Forum, Pakendikeskus, Refonda, Statoil, Tamrex jt.
 
Teeme Ära  2013  talgupäeva
korraldajate nimel
 
Tartumaa koordinaator
Külli Pann
e-mail: kustma@gmail.com
Tel. 56462692
 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
                                                                                                     
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi
Koduleht Elitec'st