Eesti English Русский

            Kodukant  Tartumaa   

      

Uudised

01/02/2012 14:12  KOLKJA KELK 2012

Tõukekelgupealinnas Kolkjas, kus talvisel ajal põlvest põlve on sõidetud tõukekelkudega, toimub pühapäeval, 5. veebruaril kolmas tõukekelgupäev 'Kolkja Kelk 2012'.

Tõukekelgusõit ühisstardist algab 12:00

Piki Kolkja külatänavaid (800 m) sõidetakse üksteisega sõbralikult võidu. Pikal distantsil saab jõudu toitlustuspunktist, kus komme jagatakse.

Tõukekelgusõidule oodatakse kõiki oma uue või vana kelguga! Kui seda siiski ei ole, saab selle korraldajatelt broneerida eelregistreerimisel.

Meeskondlik tõukekelgu teatevõistlus algab kell 13:00

Üksteisega võtavad mõõtu neljaliikmelised võistkonnad. Meeleoluka võistluse kogudistantsiks on 1 km (4 x 250 m). Teatevõistlus jaguneb eelsõitudeks ja finaaliks, kuhu pääsevad eelsõitude kiiremad.

Meeskondlikuks teatevõistluseks saab tõukekelgu kohapeal.

Start ja finish

Tõukekelgusõidu ja teatevõistluse start ja finiš on Peipsimaa Külastuskeskuse (Suur tee 25, Kolkja küla, Peipsiääre vald, Tartumaa) juures. 

Kõik finišeerijad saavad medali eduka osalemise eest.

Sõitude võitjaid (meeste, naiste, poiste ja tüdrkute arvestuses) ootavad väärikad auhinnad ning lohutusuhinnad kõige pisematele.

Eriauhinnad jagatakse tõukekelkude omanikele järgmistes kategooriates:

Rahva lemmik disainkelk

Rahva lemmik vana kelk

Täpsemaid juhiseid ürituse kohta loe:
http://www.peipsimaa.ee/kolkja-kelk-2012


Kommentaarid (1):

04.02.12 13:44 - Helve Otto

Tere!
Tahaks loota, et Tartust ikka Looduse Omnibuss väljub vaatamata külmale ilmale.Olen Spordimuuseumist ja mitte ametliku esindajana, küll on aga auhinnalauale muuseumi poolt kaks auhinda. Käisin ka eelmine aasta ja mulle meeldis see üritus väga.Rääkisin hr. Riisiga, kes organiseerib seda kohale sõitu , kahtles väga,kas buss ikka läheb. Ma ei ole leidnud Tartus ka kedagi ja ega ei tunnegi, kelle auto peale ehk võiksin mahtuda? Tšekkan ka maakonnaliini, ehk saan sellega, kui bussid üldse liiguvad sellise ilmaga ja et ma ka Tartu tagasikoju saaksin. Lugupidamisega Helve Otto


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
                                                                                                     
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi
Koduleht Elitec'st