Eesti English Русский

            Kodukant  Tartumaa   

      

Uudised

07/07/2010 14:55  Jaago talu loovad käsitöölaagrid „Tahan teha!“.
 | Uudis on aegunud: 08/31/2010 08:00
Tere!
Suur suvi (või sant suusailm :)) on käes ja aeg plaanid puhkamiseks paika panna. Augustikuus saavad kõik ise tegemise huvilised juba kolmandat korda liituda Jaago talu loovate käsitöölaagritega „Tahan teha!“. Programmis on sel aastal nii „peenemat näputööd“ kui suuremat jõudu nõudvaid tegemisi alates sidumisbatikast ja ehetest sepa- ja puutööni välja. Tööd on kõik jõukohased ka päris algajaile. Esimene laagrivahetus toimub 6.-8., teine 20.-21. augustil. Juhendajateks on Inga Talvis, Airi Gailit, Heiki Põldma ja Siim Otsa. Kirjaga on kaasas laagri täpsem programm, kus kirjas ajakava ja laagris õpitavate tehnikate lühikirjeldus.
Kui soovid sellest kõigest osa saada, siis palun kirjuta registreerumiseks kiri e- aadressil inga.talvis@gmail.com või helista telefonil 5297919.
Laagri osavõtutasu on sel aastal 880.-, millest töine osa moodustab 500.-, ülejäänu kulub toitlustamiseks (kaks hommiku-, kolm lõuna- ja kolm õhtusööki). Osavõtumaksu sees on materjalid, tööriistad ja juhendamine, kõikvõimalikud olmelised kulutused ja saun. Ööbimine on maksuta, oma telgis või kiirematel registreerujail aidasohvadel. Suvelõpulõhn ja augustiööde sumedus on tasuta.
Erinevalt eelmistest aastatest valmib toit otse Jaagol ning selle valmistamiseks kasutatakse ainult lõkketuld. Söögisedelil on mahehernepüreesupp,  kodused lihakoogid, lõkkepliinid ja muu hää-parem. Kõik tehtud selle mõttega, et kodu lähedal kasvatatud toit on parim.
Kui tahad midagi üle küsida, kirjuta või helista!
Kohtumiseni Jaagol!
Inga ja Airi

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
                                                                                                     
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi
Koduleht Elitec'st